Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měl jsem zájem o notebook pan měl rychlou odezvu první tedy jsem si psal s jeho ženou přes e-mail po pár minutách psaní jsem dostal kontakt na pána který mi měl něco o notebooku říct protože paní prý neměla čas mluvit tak jsem tedy mluvil s panem ten se poradně ani nepředstavil a ptám jsem se ho na otázky já. Mumlal tam něco na otázky odpovídal celkem urychleně ať má hovor nejspíš co nejrychleji za sebou. Za notebook chtěl 8000 korun a chtěl poslat půlku. To nepřišlo v úvahu. Domluvili jsme se tedy na cca 2000 korun. Od doby co jsme se domluvili tak se bavil řekl bych zase jiným stylem řekl bych ochotně takže mu byli peníze přeposlány. Představil se pod jménem Josef Chovanec
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.