Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
klasicky phishing podvod ala "ja pošlem kuriera a ty si zadaj číslo karty do neznámej web stránky". pán sa predstavil ako doktor z nemecka, však keby bol doktor tak nekupuje starú elektroniku na bazosi :D
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Mara 29. 01. 2022

a dnes chtěl koupit přehazovačku,taky by si přijel kuryr,a číslo učtu mu překvapivě nestačí :-) Reakce na inzerát na Bike-forum.cz Ahoj Stále na prodej? pokud ano, prosím o cenu a stav na [email protected] pro více informací Na zdraví E-mail na zájemce: [email protected]


user picture
Andrej 29. 01. 2022

Áno tento talent sa sústreďuje na bazári s bicyklami. Mňa kontaktoval, keď som dal inzerát na https://www.mtbiker.sk/bazar.


user picture
figur 2. 03. 2022

Dnes chtěl koupit lyže. Ta jeho reakce je natolik hloupá, že je to jasný: Ahoj Stále na prodej? pokud ano, kontaktujte mě s cenou a stavem na [email protected] pro více informací.. pozdravy E-mail na zájemce: [email protected]


user picture
Jiri 2. 03. 2022

Ahoj, tak dnes i já, na bike-forum.cz ...


user picture
Tomáš 2. 03. 2022

To stejné, dnes taky na bike-forum.cz


user picture
Katy 13. 06. 2022

Vyzera to tak, ze stale sa sa snazi. Dnes na https://www.mtbiker.sk/bazar.


user picture
Jan 18. 08. 2022

Dnes na bike-forum.cz


user picture
Tomas 15. 09. 2022

Dnes bike-forum. Ani jsem neodpovidal


user picture
Adam 1. 11. 2022

Dnes na bike-forum.cz

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.