Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodava nintendo switch, ps4, ps4 pro na facebook marketplace za velmi vyhodne ceny, posila ale ponekud nesikovne foto nekolika roznych konzoli a tvrdi ze se jedna o jednu a tu samou. Fotky ukradene z bazose a sbazaru,. Pozaduje zalohu predem, chce vec co nejdrive prodat, ale dnes se ji to nehodi... Zitra ale muze poslat postou. Na FB vystupuje pod jmenem Paja Holcova a pod dalsimi cca 5ti nicky, ktere prubezne mizi a znovu se objevuji. Vzdy se jedna o konuole ps4 pro, ps4 slim a nintendo switch red and blue
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ales 31. 01. 2022

Nejste spis nasranej ze vam nintendo vyfoukl nekdo jiny ?protoze tady se o podvod nejednalo to za prve a za druhe pan nikdy v zivote playstation ani nic jineho krome toho nintenda neprodaval a tady se jedna pouze o pomluvu nebo nejaky vlastni mindrak,..a musim.se prodejce zastat protoze tohle co sw tady pise jsou opravdu keci jak maleho ditete vymyslene 😂


user picture
Daniel Hrstka 31. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 4095375013/0800


user picture
Daniel 31. 01. 2022

Dobrý den, Také jsem byl podveden osobou od které jsem chtěl zakoupit dalekohled carl zeiss 10x50 Dekarem.Poslal jsem částku 2150Kč na číslo účtu 4095375013/0800 a již komunikace skončila.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.