Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nedoporučuji tohoto prodejce. Zdržuje se na adrese Sládkovičova 1269/3, Praha 4 Krč, telefon 774 809 300, tomuhle smradovi je asi 20, prodal mi nefunkční pc volant. Na místě mi ho nepředvedl (nemusel jsem kupovat, ale na základě pozitivních hodnocení na bazoši, jsem mu věřil) doma jsem zjistil, že volant nelze s počítačem spojit, nelze zkalibrovat, tudíž nepoužitelný a nefunkční. Nakonec z něj vypadlo, že volant měl připojený naposled před rokem a že fungoval a nyní ho nezkoušel. Nakonec mě osočil z toho, že jsem volant poškodil já. Absolutně bez zájmu situaci řešit. NEDOPORUČUJI ! https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=2718754&idphone=29886&jmeno=Jakub
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.