Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nedoporučuji tohoto prodejce. Zakoupil jsem jeden telefon, vše se zdálo být v pořádku, domluvili jsme se na koupi dalších 3 pro rodinné příslušníky. Při předání nedodal faktury ke 2 telefonům, s tím, že je pošle, věřil jsem mu - chyba. 2 dny strohé, téměř minimální komunikace, dodal jednu fakturu, následující den dodal další, kde bylo stejné číslo objednávky i faktury jako na předchozí fa, ale na jiný telefon -> zfalšovaná faktura. Po tomto jsem se začal více zajímat a zjistil, ze i první faktura je zfalšovaná, jelikož byla vystavena 4/2021 a údajně mělo dojit k vystavení 11/2021. Začínám mít pochyby i o pravosti zbývajících 2 faktur. Pán komunikuje pod číslem +420 728 978 678, emailem [email protected] a schází se na adrese Pětipeského 731/17, Břevnov, 169 00 Praha 6, jezdí asi stříbrným volvem s60 z roku cca 2002 s SPZ 1A7 8119. Slíbil, že si telefony vezme zpět a vrátí peníze, při posledním kontaktování ohledně předání nekomunikuje. Shodou náhod jsem ho potkal na výše uvedené adrese a zbaběle ujel, než aby věc řešil. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=5291395&idphone=2605848&jmeno=Petr
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 30. 01. 2022

Bylo by fajn zverejnit take cislo bankovniho uctu.


user picture
Dominik 30. 01. 2022

Šlo o osobní předání s platbou v hotovosti. Nikoliv zaslání, či platbu na účet. Takže prozatím mám jen tyto informace.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.