Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
308
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Z cisla 605325857 mi přišla v prosinci 2021 nabídka na moji poptávku z Bazoše ...naštěstí se nejednalo o vysokou částku- běžně posílám peníze předem protože důvěřuji, toto je prvni podvod. Penize jsem zaslala na cislo uctu 2246123173/0800. Kdyz jsem se po tydnu ptala po zbozi, pani si me zablokovala- varuji ostatni! Ted je to pres mesic a stale nic, poslala jsem ji tedy na ucet 1Kc s tim, ze do policka pro poznamku jsem napsala, jestli to za ten podvod stalo.. POZOR, nereagujte na jeji nabidky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alena 6. 01. 2023

přidal/a telefonní číslo: 735933463

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.