Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
147591217
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazos.cz - zakoupena graf. karta, zaplaceno předem, komunikace do té chvíle ok. Po zaplacení je samozřejmě telefon nedostupný a na email nereaguje. Bohužel až po zaplacení jsem zjistil, že jen zkopírovat starší inzerát někoho jiného, prohodil první dvě foto a změnil popis - a samozřejmě dal nižší cenu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Honza Vaclavik 3. 01. 2023

Pozor na podvodnika "Honzu" na Bazosi s cilem uctu: 2204255012/3030 a telefonem: 725824605. Inzeroval mobil za dobrou cenu cca 16.12.22. Komunikace sms vypadala slibne, tedy odeslal jsem predplatbu. Avsak telefon mi zasilkovnou nikdy neposlal. Zajimave je, ze i kdyz mu prisla platba, jeste dvakrat ci trikrat odpovedel na dotaz, zda platbu obdrzel, dale odpovedel, ze odesila, pak odpovedel, ze odesle pozdeji, ze nestiha.... Prekvapil, ze kdyz jsem mu naznacil, ze me oklamal, a ze pokud neposle co slibil, je podvodnik a zlodej, napsal mi, ze podvodnik neni... Nicmene po 20ti dnes je jasne, ze zlodej je. Tak doufam, ze mu ma platba postaci a nebude okradat dalsi lidi a kazit si karmu.


user picture
Admin 8. 12. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Václav Šafr k bankovnímu účtu: 2204255012/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.