Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem bederni pas za 250kc dnev30.1.22 od Lukas Novacek alias Petr Budin penize zaslany na ucet jmeno Daniel Halama udajne firemni
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josef 1. 02. 2022

Opravdu myslíte, že jste byla podvedena? Vždyť je to jen dva dny, kdy jste zaplatila. Pošta tak rychlá není.


user picture
Romana 1. 02. 2022

Ano byla , nic neodeslal a v diskuzi lidl bazar o nem pisi, takze se nemylim dokonce psal ze penize vratil


user picture
V 1. 02. 2022

Taky mi nabízel knihy, ale nekoupila jsem. Většinou se tito podvodníci ptají jakou máte banku, aby věděli, kdy peníze přijdou. Člověka, který zboží opravdu prodává nezajímá jakou máte banku. A takových je na internetu nespočet, bohužel. Hrozná doba!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.