Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Bazoši jsem zareagovala na inzerát, kde rádoby paní v nouzi, která vystupovala pod jménem Klára Kuchařová, nabízela mobilní telefon Xiaomi Mi 11i za poměrně nízkou cenu, což jsem přikládala tomu, že na věc opravdu spěchá. Já zase spěchala na nový telefon a za určitou částku jsem chtěla získat co nejkvalitnější. Reagovala velmi rychle a mile, měla jsem opravdu pocit, že jednám s ženou v nouzi. K požadované částce jsem přidala ještě něco navíc pro radost, to jsem ale ještě nevěděla, že se prodávající po obdržení částky během dne postupně odmlčí a přestane reagovat na jakékoli zprávy. Text inzerátu byl: „Telefon bez závad, není poškozený. Cena je z důvodu finančních. Spěchá.“ Lokalita, kterou prodávající uváděla, byla Rataje nad Sázavou, Kutná Hora.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.