Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dejte si pozor na Lucii Pokornou. Stále prodává a zřejmě už má nové číslo účtu. Jedná se pořád o tu samou podvodnici - Andrea Fořtová, Maruška Dokoupilová. Staré číslo účtu: 237009230/0600 Nové číslo účtu: 4417656003/0800
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
sob 11. 03. 2021

Tu je tiez k tejto podvodnicke diskusia: https://www.vinted.cz/forum/off-topic/1085198-andrea-fortova-podvod-fb


user picture
Zbyněk Juračka 8. 04. 2021

Dobrý den, již paní řešíme v topicu : https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=153 Svorně jsme podali oznámení na policii. Stačí jim číslo účtu kam jste poslal peníze, případně výpis z bankovnictví + el.komunikaci z FB, nebo bazaru. Prosím udělejte to. Policie jí snadno dopadne, ale na to musí prolomit bankovní tajemství, coź může udělat jen pŕi součtu škod nad 10 000,- Kč, čili čím víc nás to oznámení podá, tím lépe. Díky Zbyněk Juračka

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.