Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
6210
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
na Bazoši jsem kupovala iPhone XR. Osoba jednala velice solidně, důvěryhodně a svým způsobem profesionálně. Poslala sama od sebe fakturu od mobilu. Jelikož jsem si od ní předtím vyžádala nějaké ověření totožnosti a ona ho poslala, tak jsem peníze zaslala. Komunikovala i další den, ale pak z ničeho nic přestala. Zjistila jsem, bohužel pozdě, že okradla více lidí o několik tisíc a vystupovala pod dalšími jmény.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 4. 02. 2022

Myslím, že by to mohl být stejný podvodník, koupil jsem Xbox, taky mi došla faktura z Alzy a pak už nic. číslo účtu: 670100-2219837314/6210, tel: 792828558, email: [email protected], https://www.podvodnabazaru.cz/post/show?postId=1417

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.