Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Aukru jsem od něj zakoupil iPad, peníze jsem mu poslal avšak iPad nikdy neodeslal a nedá se mu již dovolat, na SMS ani email nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 6. 02. 2022

Kontaktujte aukro.


user picture
Vojtěch 6. 02. 2022

Aukru samozřejmě nahlášeno - bohužel s tím nic neumí udělat, pouze zablokovali uživatele. Nahlášeno tedy na PČR. Bohužel, částka je příliž nízká - pod 10000kč a tedy s tím Policie nemůže nic dělat, kromě toho, že to se mnou sepsali.


user picture
admin 7. 02. 2022

Minimalne by to meli poslat na mesto jako ptestupek! A mesto by melo udelit pokutu a vymahat skodu. Pripadne muuete i vy pak exekucne.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.