Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 14.2. jsem byl podveden víše uvedeným podvodníkem, postupně jsem se dozvěděl, že jedná pod různými mailovým adresy. Prodejce původně komunikoval pod mailem: [email protected]. Jednolo se notebook MSI GF63, který byl inzerován jako nový se zárukou, pouze rozbelaný, postupně jsem se dozvěděl, že tyto fotky kolují po Bazos.cz v různých inzercích.Prodejce mě posílal i jako 'potvrzení pravosti a důveryhodnosti' nějaké recenze z Vinted. Moje cena byla 6000 - prodejce se vyžádal půlku předem (+postovné) a půlku po zaplacení - odesláno tedy 3200,- jako platba ihned.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
sob 11. 03. 2021

Podla vsetkeho toto cislo uctu funguje uz minimalne od roku 2016: https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/byli-jste-podvedeni-osobou-s-c-u-670100-2213374822-6210/ Chodte podat trestne oznamenie na policiu, dajte staznost do banky ako neopravnenu platbu a ziadajte o prelomenie bankoveho tajomstva, nech mate osobne udaje pachatela.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.