Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na sbazaru inzeruje cca 14 dní lego za nízké ceny + oblečení. Po potvrzení, že obdržel peníze, přestal komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš 4. 06. 2022

Tady je ta stejná osoba, již podáno 2x trestní oznámení, doporučuji zajit na policii a připsat číslo trestního oznámení! https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=1394


user picture
Lenka Lindovská 1. 01. 2023

Na uvedený účet jsem také poslala peníze, před vánoci 2022, šlo o drátový ovládač xbox360. Poté co jsem poslala peníze, přestal/a komunikovat.


user picture
Zipp 28. 03. 2023

U mě si říkal Alex a postup měl jiný.. JÁ jsem poptával hodinky určitého typu a vzhledu na bazoši, on se mi ozval, poslal i originální foto i video hodinek, komunikace kultivovaná, příjemná. Jelikož se nejednalo o moc peněz, poslal jsem na účet a další už bylo stejné, bez komunikace...


user picture
Zipp 28. 03. 2023

přidal/a telefonní číslo: 739876119

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.