Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan vystupuje na Facebooku jako Miguel de Gucci. Prodával procesor do PC. Napsal jsem že mám zájem a že mi to prodá za 2600kc s dobravou. Od té doby co jsem mu poslal peníze na účet šla komunikace z kopce. Všechny zprávy co jsem mu poslal tak ignoroval, max se vymluvil že je v práci. Fotky balíčku, které mi slíbil, mi neposlal. Neřekl mi ani přes jakou přepravní službu to poslal, jen že je balíček odeslán. Až po několika zprávách, které ignoroval, mi jeho údajná přítelkyně z jeho telefonu napsala, že zásilka přijede do 3 dní a že mi přepravní služba pošle SMS. Od té doby nic. Balíček nepřišel a nidky už nepřijde. SMS taky nepřišla.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.