Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tento kontakt se mi ozval na whats appu a chtěl nakoupit mé zboží inzerované na s bazaru. Pozor podvodník ! Napsal: Vyplním formulář, provedu platbu. Peníze obdržíte na kartu. Kurýr vám zavolá a upřesní datum a čas, kdy si může zásilku vyzvednout. Za doručení zaplatím já, vy nemusíte platit nic. 😇 Pokud vám to nevadí, budu pokračovat v platbě a dodání opatření. Trvá to pět minut 😊 https://zasilkovna-cz.seznam-spay.com/cash71510070 Vše je zaplaceno. Následujte odkaz a získejte peníze. Web adresa zasilkovna-cz je falešná !!! Pokud kliknete na poslaný odkaz, je tam ikona získat peníze, což je nesmysl, přes zásilkovnu se peníze neposílají!!!! Objeví se stránka, kde chce vyplnit číslo bankovní karty. Pokud to uděláte příjdete o peníze. Já to neudělal, ale chci Vás varovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika 17. 02. 2022

přidal/a telefonní číslo: 737744484


user picture
Monika 17. 02. 2022

Tento podvodník ze mě chtěl vymámit starožitné židle .Kontaktoval mě přez whatsapp a zkoušel to na mě se zasilkovnou a ,že on vše zaplatí a zařídí . Hned jsem věděla ,že je to podvod tak jsem ho blokla .A dnes jsem blokla dalšího s telefonním číslem 737600671 Když zmínil ,že koupi a zařídí doručení kurýrem tak jsem ho blokla.Dávejte pozor šmejdů je všude plno.


user picture
Monika 17. 02. 2022

přidal/a telefonní číslo: 737600671


user picture
Monika 17. 02. 2022

Z tohoto čísla mě kontaktoval na whatsapp zájemce o hodiny .Samozřejmě měl velký zájem s chtěl zařídit doručení kurýrem.Bylo mi jasné že je to podvodník tak jsem ho blokla.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.