Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Barbora Smetanová - PODVODNICE! Po zveřejnění inzerátu pračky na portálu Sbazar.cz ve výši 6000 Kč mi přišla zpráva na WhatsApp od této paní, která vyžadovala, abych zadala své bankovní údaje karty a přijala platbu na stránkách (pro mě v tu chvíli oficiálních) PPL - přepravní společnosti. Ujišťovala mě, že PPL se mnou dořeší termíny a ostatní věci týkající se přepravy. Bohužel již po vyplnění údajů karty a náhlé nereagování na zprávy od paní jsem se dočetla, že se jedná o podvod, který vypadal VELMI reálně, paní dokonce uvedla svou adresu: Kunešova 204 28 Sokolov. Dejte si pozor, tento server mě žádal o 3500 Kč, které jsem naštěstí neměla na daném účtu k dispozici, takže celá situace byla zakončena zablokováním karty a následující 2 týdny kontroly pohybů na účtu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.