Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
14.02. 2020 jsem dával inzerát na Bazos.cz kde jsem prodával armádní vestu. Během hodiny mi psala na whatsup nějaká Renata Plačková z Kutné hory jestli je to stále aktuální, když jsem odepsal že ano tak se ještě zeptala jestli stav odpovídá fotografii. Dále trvala na tom že zařídí přepravu přes PPL a že si kurýr u mě zásilku vyzvedne a poslala mi odkaz na nějakou falešnou stránku PPL ( ppl-cz.eu) kde si mám prý vyzvednout peníze že už je poslala. Když jsem klikl na odkaz zobrazila se mi platební brána která navíc chtěla i zůstatek na mém kontě, to už mi přišlo divný tak jsem ji odepsal že se jedná o podvod. Následně si mě zablokovala, telefonní číslo si už nepamatuji.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.