Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
konzole WiiU a Xbox360 na bazos.cz prodávající vystupuje pod jménem Marketa Vavrova majitel účtu je Simona Doleželová
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří 17. 02. 2022

Toto jsem našel na internetu: Martin | 10. 11. 2020 8:56 | Android Chrome 86.0 Dobrý den, chci upozornit na podvod na bazoši a sbazaru na jméno Simona Doleželová z prahy, e-mailem simisek87@gmail.com . Píšu aby se někdo nenapálil jako já,nebo případně mi napište jestli nemáte podobnou zkušenost s touto paní. POZOR stále je na bazarech aktivní. Nechá si poslat peníze a pak nekomunikuje a vymlouvá se.


user picture
Roman 16. 03. 2022

Dnes jsem byl na Policii podat upřesnění. Pachatele již znají a chystá se hromadná žaloba. Už je to trestný čin

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.