Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Odpověděl na inzerát na Bazoši, chtěl zboží nechat vyzvednout kurýrem PPL a převést předem peníze na mou platební kartu. Zaslal odkaz na stránku "PPL", kde byly údaje o zboží, adresa a jméno příjemce, potvrzení o provedené platbě a odkaz na bezpečnou platební bránu, kam jsem měl vyplnit údaje o platební kartě. Kontakt přes WhatsApp, mnohomluvný, zdatný manipulátor. Obvykle bývám velmi obezřetný, ale přesto jsem naletěl. Kartu jsem ihned zablokoval. Škoda zatím žádná, asi protože internetové transakce kartou mám zabezpečeny dvousložkově. Odkaz směřoval na adresu: ppl-cz.deal-eu.site Č.telefonu podvodníka 605941647 je zde už jednou uvedeno ve velmi podobném kontextu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.