Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Osoba nabízela na prodej Nintendo Switch OLED. Dokonce jako důkaz, že dané zboží opravdu zakoupila, sdílí fakturu z Alzy, která je nicméně zfalšovaná. Po zaplacení předem a potvrzení, že peníze dorazily, už nekomunikuje. Telefon je nedostupný. Jeho aktivita dál pokračuje a nové inzeráty se objevují na Bazoši. Používá různá jména a e-maily: [email protected] [email protected] Naschvál vždy uveden neplatné telefonní číslo v inzerátu (chybí jedna číslice). Dle této diskuse používá podvodník výše uvedený bankovní účet dlouhodobě od roku 2016: https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/byli-jste-podvedeni-osobou-s-c-u-670100-2213374822-6210/
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.