Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
není to moje zkušenost ..nicméně jsem na doytčného / dotyčnou narazil dneska 21.2.2021 na bazos.cz...už samo osobě že má u inzeratu uvedené blansko a pak mi dotyčný napsal že jez košic mi přišlo divné, jsem trošku zapátral googlem a našel jsem níže uvedenou zkušenost .. + 2 další "Paní mě okradla o 2669 kč. Vystupuje nově pod emailem [email protected]. Reagovala na inzerát, že koupím na bazoši. Bohužel jsem byla tak nadšená z toho, že jsem to sehnala, tak jsem peníze poslala a až pak jsem vyhledávala, když zboží po týdnu neodeslala. Nyní nereaguje. Říkala, že je z Košic" zdroj jsem našel zde https://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/0940225788
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomas 21. 02. 2022

omlouvám se ...přepsal jsem se datum tam mělo být 21.2.2022

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.