Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
z čísla výše mi přišla odpověď na můj sbazar inzerát do whatsapp, že nemůže vyzvednout osobně, ať pošlu přes zásilkovnu (že si náklady kupující uhradí sám) s odkazem na "https://eu-deal.shop/zasilkovna/info", kde jsem se měl dočíst víc. Na odkaz jsem nekliknul a číslo zablokoval, takže přesný text zprávy nemám, nicméně prodával jsem zboží za 25 Kč, takže mi bylo divné, že by to někomu za to stálo..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vašek J. 21. 02. 2022

ještě pro upřesnění - výše uvedená adresa na "dopravce" neexistuje, což byl další důvod, proč jsem to sem hlásil s vysokým podezřením na podvod

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.