Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
0800
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Bazos.cz jsem hledal herní volanty, potkal jsem tento inzerát na Thrustmaster T150 Pro, za cenu 3500, později domluveno na 3100. Odeslány peníze za poštovné (150Kč) a podvodník špatně vyplnil údaje pro Zásilkovnu, takže poslal balík na sebe. Takže jsem neměl balík (ani heslo) v aplikaci Zásilkovna. Řekl jsem si že to nevadí, zeptal jsem se ho na trasovací číslo balíku, které mi dal. Poté co jsem se další den podíval na balík tak jsem viděl že se balík vrací zpátky k odesílateli kvůli překročení rozměrů. Poté co jsem viděl že se balík vrátil tak jsem se ho zeptal jestli mu přišel zpátky a jak chce pokračovat dál. Napsal mi akorát že se mu vrátil a poté si mě zablokoval. Sice to není veliký podvod, možná ne ani úmyslný, ale je vidět že prodejce postrádá mozkové buňky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.