Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám dětskou autosedačku a dalších pár věcí po dítěti na Sbazaru. Během chvilky po zveřejnění inzerátu se mi ozvalo několik čísel s předvolbami +372, + 48, ale i dvě česká čísla. Jak už tu bylo popsáno, čeština, kterou používají je velice divná, věty nedávají moc smysl. Kontaktovali mě na email (přes divný email typu [email protected]) i přes WhatsApp. Na profilovkách vždy žena nebo pár, úplně normální fotky). U všech "pokušitelů" byl vždy stejný postup - nejdříve se zeptají, v jakém stavu věc je, jestli je nabídka aktuální a pak hned, že zaplatí předem na účet a pošlou vlastního kurýra. Přišlo mi to od začátku divné, většina lidí si např. autosedačku raději přijede osobně prohlédnout. Dál jsem to zajít nenechala, dostala jsem se k tomuto webu a nyní sdílím vlastní zkušenost.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.