Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnice prodávala na marketplace na facebooku nosítko pro děti Kibi růžové barvy. Dohodly jsme se, že peníze pošlu na účet a následně pošle zásilkovnou. Neposlala. Požádala jsem o vrácení peněz, ale přestala odpovídat. Má na facebooku více profilů (Petulle Petullí, Petulle Mikdová, Petulle Mikdová (Václavková) ). Nereaguje na zprávy ani na jednom profilu. Zkoušela jsem ji kontaktovat i přes její kamarádku a otce, kteří ji domlouvali, ale nereaguje dále. Telefon nefunkční. Že je podvodnicí jsem si ověřila i tím, že víc jak týden po domluvení na fcb a zaplacení jsem ji kontaktovala i přes email, protože inzeruje i na Bazos.cz a odpověděla mi, že nosítko je stále k dispozici a poslala stejné číslo účtu k zaplacení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.