Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník reagoval přes WhatsApp na můj inzerát zveřejněný na Sbazar.cz z telefonního čísla 603760059 Požadoval zvláštní zaslání přes Českou poštu = jasně viditelný podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jaroslav 4. 03. 2022

Taky se mi ozval na inzerat a kdyz jsem mu napsal ze zasilam jen pres vybrane zasilkovna nebo dpd tak uz se neozval


user picture
Kuba 7. 04. 2022

Zdravim,právě jsem vložil inzerát a do1min mi přišlo na whatsapp, že má zájem toto tel číslo.. Na profilovce nejaka rezavá Dorota.okamžite mi bylo jasné,že když mi posílala PPL k stáhnutí,že se jedná o podvod..psala že je z Liberce☝🤣👍🧠

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.