Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Nákup GTX 1060 3gb za 1500kč + 120kč poštovné na bazos.cz, okres domažlice - komunikace emailem, tel smyšlený, celkem pohotová rychlá domluva. Po zaslání částky na účet (28.02.2021) skončila komunikace a nereaguje. Dle mých zjištění dotyčný inzeruje dál.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel 19. 03. 2021

Doplněno o telefoní číslo 734 323 985, jedná se o stejného člověka který inzeroval znovu na bazos.cz


user picture
Petr 20. 03. 2021

Jako nezlobte se na mě, ale 1500 kč za GTX 1060? i před mining-herní-covid grafickým boomem to byla nedosažitelná cena, tohle je vaše blbost... ( a to píšu jako člověk co přišel na bazosi o 2000 Kč za 1050 ti )


user picture
admi 21. 03. 2021

nemá symsl, řešit jestli je to malá nebo velká cena, GK kupují i lidi co se v tom nepohybují, každopádně podvodník může prodávat i za normální tržní cenu a stejně to bude podvodník :(

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.