Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Dobrý den, včera jsem se nechal nachytat na inzerát na iPhone XR. Všechno působilo důvěryhodně a ochotně. Chtěla se sejít osobně ale nechtěl jsem až do Českého Krumlova přes celou republiku tak jsem jí nabídl půlku na účet jako zálohu a zbytek až by mi telefon došel, na to mi napsala že jede do práce v zahraničí takže to bude trvat zase psala důvěryhodně. Peníze jsem bohužel poslal a bez reakce paní že by to odeslala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josef 29. 03. 2022

přidal/a číslo účtu: 670100-2220102083/6210, telefonní číslo: 721001193, email: [email protected]


user picture
josef 29. 03. 2022

Dobrý den byl jsem dneska také podveden a podle vašeho popisu vídím spojitost, také se jednalo o iphone.Paní byla taky z Krumlova chtěla se sejít osobně a nechtělo se mi cestovat přes půl republiky, tak jsem jí nabídl že jí to zaplatím na dobírku, napsala ,že jí to několikrát přišlo zpět a že na dobírku neposílá tak jsem jí poslal peníze a byla to také mbank.Paní reagovala také do doby než dostala peníze.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.