Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dva pokusy o podvod v jeden den, to se mi ještě nestalo , první pokus od podvod jsem už zveřejnil před chvílí. Podvodník mi poslal na whatsapp dotaz ohledně mnou nabízeného zboží na Sbazaru , zda je inzerce ještě aktuální , když jsem odpověděl že ano přišla mi tato zpráva "Žiji v Hradec Králové. Obávám se, že jste ode mě daleko. Mohu pak zajistit doručení na vlastní náklady prostřednictvím ceska ZASILKOVNA? Kurýr k vám může přijet, kdykoli se vám to hodí, nemusíte se starat o balení ani o jiné problémy. 🙂 Dobře? " A k tomu tento odkaz který se zásilkovnou nemá nic společného https://conditions-eu.site/zasilkovna/info. Tento podvodník na whatsappu vystupoval pod jménem Anna.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Honza 26. 03. 2024

přidal/a telefonní číslo: 739954112

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.