Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
na FB pod nickem Defio Trés, podvodník, nechá si platit dopředu na učet za ruzné věci co nabízí po bazarech a pak už se neozve a ani nepošle danou koupenou věc
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jessica 11. 03. 2022

Mám stejnou zkušenost. Ozvalo se mi na Whatsap číslo +420 705 938 260 ohledně inzerátu na bazaru. Komunikace byla rychlá a slečna ,,Lolly,, rychle poslala odkaz emailem na stránku DPD, což se později ukázalo jako FEJK. Email byl odeslán z: [email protected] což nemá nic společného s DPD. Odkaz v mailu chtěl přihlášení do mojí banky, což mi nějak nešlo a slečna obratem psala: Vyberte jinou banku, vaše to nepodporuje, řekl mi to operátor. Načež jsem okamžitě zablokovala kontakt a mail dala do spamu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.