Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Všechno mi vyhovuje. Chci zařídit nákup s doručením přes Poštu. Nevadí vám to? Já do odeslání zaplatím plnou cenu zboží a zaplatím kurýrní zásilku Proces bude vypadat takto: Nejprve zaplatím plnou cenu zboží a doručení, poté vám pošta vytvoří formulář pro získání mých peněz. Vejdete do formuláře, vyplníte své osobní údaje a dostanete mé peníze na svůj bankovní účet. Poté vám zavolá kurýr, aby si domluvil schůzku ve vhodnou dobu. Dobře?
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vítek 9. 03. 2022

Takto vypadala komunikace že strany podvodníka, reakce nedávali smysl. Ještě se ptal na rok koupě, což v mém případě - nové ušitý kostým - nedávalo smysl


user picture
Radim 10. 03. 2022

přidal/a číslo účtu: 8291591256/6100, telefonní číslo: 703360822, email: [email protected]


user picture
Radim 10. 03. 2022

Podvodník po přijetí platby (1500Kč) přestal komunikovat, předám na PČR


user picture
Ivona 10. 03. 2022

přidal/a telefonní číslo: 737324703


user picture
Ivona 10. 03. 2022

Taky mám zkušenost s touto podvodnicí - informace, že zaplatí plnou cenu za zboží a doručení a že pošta vytvoří formulář. Nechala jsem podvodníka vytvořit "formulář", který mi zaslal/a a poté tam byl odkaz na "získání" peněz - dál už jsem nepokračovala. Komunikace na whatsapp - psalo mi to tam jméno Stanislava Švecová.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.