Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
737789642
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
zimní bundu
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel Puš 5. 04. 2022

Sháněl jsem na marketplace starou pípu paní zareagovala že má může poslat zasilkovnou poslala fotku i číslo účtu a že jede do města a může hned po platbě předem poslat a už neraguje


user picture
Kateřina Balláková 9. 04. 2022

Zaplatila jsem paní předem za těhotenský pás do auta.. od obdržení platby na jeji účet je ticho po pěšině 🙁


user picture
Šárka 10. 04. 2022

Já sháněla uzdečku na koně a paní/ pan já ho měla nejdříve jako Kamil a teď už je to Kamila? Což nechápu ale zpět k tomu, paní mi psala ze mi ji prodá dá 700 a ze chce 500 a 200 jako dobírku řekla jsem okey tak jsem poprosila přítele aby mi to poslal a ptala jsem se zda nechce poslat cele abych nemusela řešit ze musím ještě zaplatit a mužů to rovnou vyzvednout, paní tedy ze ano ze to mám poslat cele což jsem poslala a od té doby 2 dny psala ze to pošle druhy den a pak psala ze to odeslala což lhala a teď už neodepisuje vůbec.


user picture
Xxxx 1. 12. 2022

Odkaz na pana má toho hodně už.. vkládat sem. https://podvodnabazaru.cz/search/?search=298513561%2F0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.