Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
LEGO PODVOD: Podvodnice s facebookovým profilem Nikola Prachařová / Marta Hrůzová / Hana Křížová nabízí na Marketplace k prodeji Lego (DUPLO, Friends, Technic). Krade fotky z jiných nabídek na Marketplace. V komunikaci tvrdí, že se jedná o originály. Nabízí dodání Zásilkovnou za 65 Kč nebo poštou zdarma. Nabízí, že zboží odešle hned ráno. Číslo účtu uvádí 2601918764/2010 a nově i 4434930043/0800. Dne 11.3. 2021 podané trestní oznámení - celkem 25 podvedených osob v celkové výši 13 000 Kč. Číslo trestního oznámení dodáme, jakmile nám bude od policie sděleno.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.