Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup mobilního telefonu na bazos.cz. Opatrně. Pan Pavel vám bude lhát od začátku do konce. Pohádkář. Jednou řídí cisternu, podruhé pracuje na úřadě v Německu. Je ochoten i zavolat, ale je to MEGA PODVODNÍK. Havěť z Chebu. VYHNĚTE SE MU. Mě oklamat na telefonu, který jsem mu zaplatil předem. Už mega výmluvy při odeslání. Pak balík odeslal bla,bla syn nemocný, startuji auto. A opravdu balíček dorazil. V uvozovkách. Představte si orig. krabičku s telefonem přelepenou zdravotní páskou a s nálepkou zásilkovny. Hustý . Žádná obálka,nic. Na prasáka. A uvnitř. Šrot. Rozbitý, nefunkční telefon, který byl špinavý a omlácený. Po konfrontaci komunikuje,ale nevede to k ničemu i když hrozíte policií. Je to prostě šmejd z města CHEB POD PŘEZDÍVKOU PAVEL 728921254. Hlavně na bazos.cz POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.