Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sbazar, whatsappem se prepta na stav a zda je jeste k dispozici a pak nabidne kuryra CP. Zadny takovy kuryr neexistuje. Z predchozi podobne zkusenosti vim, ze posle fakeovy odkaz na stranky CP, komunikuje ze zakaznicke podpory na tech strankach a vytahne cislo karty, expiraci, CVC kod a zustatek ...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 20. 03. 2022

Ano, i mě se to dnes stalo. Stejné číslo


user picture
Jaroslav 21. 03. 2022

Připojuji se k nahlášení podvodníka na tomto čísle. I ode mne se snažil vylákat číslo karty stejným způsobem. A s odkazem na jako-by českou poštu pod číslem 792 385 664. Podal už někdo trestní oznámení?


user picture
Olga Adamkova 21. 03. 2022

Ja, na ten samy podvod, PCR po mesici odlozila . .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.