Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktoval me na whats upu na i zerat na s bazaru. (1) Děkujeme za informace. V současné době jsem v jiném městě a kupuji váš produkt jako dárek pro někoho blízkého. 2) Funguje to velmi jednoduše. Zaplatím za vaše zboží na Sbazaru , odkaz potvrdí transakci a vy obdržíte platbu. Po úspěšné transakci vás bude kontaktovat manažer doručovací služby a přidělí vám vhodnou službu. Uhradím veškeré náklady. Poskytují obaly, 3) Vše funguje takto : 1. Platím za vaše zboží na Sbazaru 2. Obdržíte odkaz, který vám umožní získat peníze. 3. Postupujte podle odkazu a zadejte číslo účtu, na který chcete peníze obdržet..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola 20. 03. 2022

přidal/a telefonní číslo: +40747599363


user picture
Ryno 21. 03. 2022

Dobrý den, bylo by dobré psát u takovýchto případů i zaslané odkazy. Policie to prý dává dohromady podle těch podvodných platebních bran.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.