Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB marketplace jsem koupil ps4 hru odeslal peníze a samozřejmě nic nepřišlo. FB účet smazán. Po velikonočních svátcích jdu na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jakub 23. 03. 2021

Bez hned


user picture
Honza 25. 03. 2021

Dnes jsem taky narazil na FB skrz hry na PS4, naštěstí jsem tak nějak tušil že jde o scam, čili jsem tam "jen" za 500,- Peníze jsem posílal z AirBank a díky tomu mi vyskočilo jméno příjemce - Bařina Robin, rád se přidám k trestnímu oznámení.


user picture
Jessie 28. 03. 2021

Mám stejnou zkušenost. Ráda se přidám s oznámením


user picture
Veronika 28. 03. 2021

Jsem na tom stejně, koupila jsem 3.3. 2021 hru na PS4 na FB. Profil Petra Kalivodová, má na FB, že pochází z Frýdek- Místek. Zaslala jsem zálohu 200 Kč.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.