Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Sdílejte podvod:
INFORMACE K PODVODU
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
Popis podvodu:
Dobrý den, jednalo se o to, že jsem prodával kolobku dětskou na Bazosi. Ozvalo se mi pres whatsup cislo 737600671 a chtelo at udelam "predrezervaci kartou", kterou po me dotyčný chtěl. Bohužel jsem kartu zadal na odkaz, který mi poslal. Samozřejmě stránka vypadala věrohodně. Ale naštěstí jsem zpozornil a celou transkakci nedokončil. Volal jsem zásikovnu, řekli, že to je podvod. Kartu jsem bohužel ale zadal. Takže jsem ji ihned zablokoval a nechal si vystavit novou. Stálo to 300 kč, které už asi neuvidim.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michael Šmíd 8. 04. 2022

Dobrý den, nejspíše stejný podvodník. Prodával jsem židle a že je koupí. Poslal odkaz na zásilkovnu. Po rozkliknutí to po mne chtělo veškeré údaje z karty. Samozřejmě jsem žádné údaje nezadal. Asi by bylo dobré to předat policii, jen nevím, jestli to má smysl a budou se tím vůbec zabývat. Drzost těch hajzlů nemá meze. Zmlátit bukovým klackem https://zasilkovna-cz.the-deal.site/217308758

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.