Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na bazoši mám inzerát na dětské kolo. Přes Watsapp mě kontaktovala ,,Iva" (na profilovce maminka s dítětem) Chtěla kolo zaslat přes zásilkovnu a poslala mi odkaz. Tak mě to přehodilo na českou spořitelnu a chtělo po mě snad veškeré údaje včetně stavu účtu, číslo karty i pin. Transakci jsem sice nedokončila, ale přihlašovací údaje do internetového bankovnictví jsem zadala než mě to trklo. Ještě během včerera mi přišly asi 4 sms s kodem pro vstup na účet aniž bych se do internetového bankovnictví přihlašovala. Kartu jsem zablokovala a nechám si vystavit novou. peníze jsem zatím převedla jinam a přihlašovací údaje změním.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.