Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Marketplace jsem chtěla koupit alukola od prodejce Daniel Keszegh z Hostinného. Domluvili jsme se, že kola odešle poštou a já mu na účet 3049839003/0800 odeslala částku 2000,-. Pán si se mnou ještě několik dní dopisoval, že jsou kola odeslána, ale stále nic nepřicházelo. Když jsem začala požadovat číslo zásilky, tak přestal komunikovat. Poté jsem zkontaktovala přes Facebook jeho matku a ta ( pokud to vůbec byla jeho matka) se mnou komunikovala, že mu domluví, poté mne ujišťovala, že kola budou odeslána a stále nic. Když jsem ji požádala, aby mi její syn odeslal peníze zpět, komunikace ustala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 7. 04. 2022

Dobrý den, byla jste podvod oznámit na policii? Nejspíš jsem dopadl stejně, jako Vy. Také mi měl poslat zaplacenou zásilku (750Kč) a stále nic. Teď už neodpovídá. Jestli to takto dělá u všech, za chvíli se to nasčítá na trestný čin.


user picture
Květa Sockelová 14. 04. 2022

Když jsem přes Messenger napsala jeho mamince, zavolala jsem jeho dnes už bývalému zaměstnavateli a vyvěsila jsem zde, že se dopustil podvodného jednání, tak mi nakonec kola osobně přivezl. Celé to ovšem trvalo měsíc.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.