Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Profil pod jménem Sandra Herinková, Nákup dětského zboží na Marketplace za 589kc. Komunikace slušná , po odeslání zboží přestala komunikovat a pak si mě blokla.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alena 25. 03. 2022

Ano, teď ma jméno Sandra Herinkova na Marketplace. Obrala me o 459 kc. Má tam spoustu krásných dětských věci,a bohužel mě na to nachytala. Hledala jsem jí na fb podle jména a vypadala v pohodě. Bohužel... Teď už vím,že mění jména, číslo účtu stále stejné, obrala už několik maminek. Příště budu hledat i podle čísla účtu. Nakupuji často,ale tohle se mi stalo poprvé, bohužel.


user picture
Alena B 25. 03. 2022

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 1673 - Kutná Hora - Šipší, 459,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.