Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Dominika Krejčíková
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Facebook Marketplace. Profil Dominika Krejčíková. Prodává PS4. Klasicky čerstvý profil, čerstvé fotky, nízká cena, na dotaz na více fotek "je už zabaleno". Okraden jsem nebyl, podvod je očividný, jen jsem vytáhnul číslo účtu, abych mohl varovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Roman Kliment 29. 03. 2022

přidal/a číslo účtu: 2993701053/0800


user picture
Roman Kliment 29. 03. 2022

Tento učet ze mně vytahnul 2 ltry,.. prodávající vystupoval pod jmenem Radek Mach. Prodej byl nabídnut na merketplay,.. po té profil smazal,...


user picture
Marek 2. 05. 2022

Dobrý den, stejná zkušenost, prodejce nabízel zahradní plynový gril na marketplace pod jménem Radek Mach, po zaslání peněz profil smazal a není k dostižení

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.