Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, byl jsem dneska podveden jednalo o iphone 11 byl ve výborném stavu.Paní byla z Krumlova chtěla se sejít osobně ,ale nechtělo se mi cestovat přes půl republiky, tak jsem jí nabídl že jí to zaplatím na dobírku(8000kč), napsala ,že jí to několikrát přišlo zpět a že na dobírku neposílá. Tak jsem jí poslal peníze na učet .Paní reagovala do doby než dostala peníze.Pokud jste byl někdo stejným způsobem podveden tak se mi ozvěte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Erik 15. 04. 2022

Podle popisu podvodu to zní identicky jako ID 2021 https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=2021 Podával jste ve věci už trestní oznámení?


user picture
Josef 16. 04. 2022

Ano trestní oznámení jsem už podal

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.