Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Emaily od pána doktora Ahoj Cena a stav? S pozdravom - este raz dakujem Chcem, aby ste vedeli, že som v poriadku s cenou a ja som doktor Ten Ericken z Nemecka, ale teraz som mimo štátu kvôli mojej práci a budem zodpovedný za vyzdvihnutie od vás, keď bude platba zaplatená na váš účet. Bankový účet alebo PayPal účet.. A nemusíte mi to posielať, môj vyzdvihovací agent si príde po vyzdvihnutie od vás a bude mať na starosti iné veci v mojom mene S pozdravom - V skutočnosti môj vyzdvihovací agent príde na vaše celé meno a domácu adresu, kde si položku od vás vyzdvihnú, keď vám bude platba vykonaná, bude mať na starosti kontrolu položky v mojom mene, takže nemusíte Nemusíte sa obťažovať tým, že mi boli doručené - Takže všetko, čo od vás teraz potrebujem, je vaše celé meno a domáca adresa, kde bude položka od vás vyzdvihnutá, aby som ju mohol poslať zástupcovi vyzdvihnutia, aby mi pomohol vypočítať poplatok za vyzdvihnutie skôr, ako budeme môcť pokračovať v platbe
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.