Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Martin Janodet- nabídla jsem k prodeji skoro nove pneu za 2000Kč.Dotyčný prý je moc pracovně vytížený a pošle GLS......znělo to dobře...náklady jdou za ním, jen musím zaplatit pojištění a to dostanu v obalce spolu z 2000Kč. Pak mi přišlo že už posílá kopírováne zprávy ! budte v kontaktu přijde vám mail" a přišlo at zaplatím 5200Kč?! Proč bych měla platit když posílám? kdo kupuje ojete pneu na bazaru aby zaplatil víc jak za nove? Pak uz chodily jen dlouhe kopirovane zpravy s vyhrožováním, že budu stíhána a zaplatím pokutu 95 000 atd.....Na mou zadost o zavolani a tel. cislo-zadna odpoved. Poslala jsem i sve cislo-nikdo nezavolal! Zatím nemám důkaz že jde o podvod, ale je to zřejmé! Že mi je přes padesát- neznamená že jsem blbá! Ale jsem poctivá a hodně mne to vyděsilo! Hlavně jsem poctivá! Takže vím-že si musím dávat na podvodníky pozor! Napsala jsem i na GLS aby byly v obraze a věděli, že je někdo znužívá!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 30. 03. 2022

Tentokrát jsem o nic nepřišla! Ale jsem poctivá a občas zapomínám, že lidé jsou i zlý a podvodníci a zneužívají dobroty a důvěřívosti


user picture
Michal 9. 04. 2022

Stejná zkušenost z 9.4.2022, konverzace ve stejném duchu přes Facebook Marketplace. Díky za příspěvek, díky němu na výhružky ani nedošlo a dotyčný přestal sám komunikovat...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.