Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Po podání inzerátu na Sbazar a Bazoš mi obratem přišla přes WhatsApp nabídka zájemce, komunikace pouze přes aplikaci, o zboží projevuje velký zájem, sám nabídne doručení kurýrem / v tomto případě Zásilkovna / s odesláním peněz před odesláním. Na telefonní číslo se nelze dovolat. Po potvrzení Vašich osobních údajů by poslal odkaz na internetové bankovnictví, kde by byly pravděpodobně požadovány údaje ke kartě. NEDĚLAT! Jedná se o rozšířený podvod. Stejná reakce přišla i z dalšího telefonního čísla: +420792437184, s rozdílem, že nabízí doručení přes DPD.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hanka 31. 03. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420792437184


user picture
Gh 31. 03. 2022

přidal/


user picture
Hg 31. 03. 2022

Shodneme se, že ti falešní zájemci si vybírají inzeráty s cenou 2 tisíce a vyšší??

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.