Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zadala som inzerát na Sbazár.cz a veľmi rýchle ma kontaktovalo zmienené číslo na whatsap, ma fotografiu, ženy, ale komunikoval najprv ako muž, neskôr ako žena, keď som s touto osobou chcela hovoriť, povedala, že mu nefunguje reproduktor na telefóne, už to mi bolo zvláštne, hneď mi poslala link na zásielkovňu, kde som našla gramatické chyby, tiež zvláštne, pretože zasielkovne majú weby bezchybné, Keď som klikla na ziskajte finačné prostriedky, chcelo to odo mňa okrem čísla kraty aj iné údaje, čo je tiež zvlaštne, pretože keď vám niekto chce poslať peniaze stačí mu predsa číslo účtu, na linku zásilkovni má udaje Hana Dvorak, s adresou v Zline, táto osoba je stále online na whatsape, teda súdim je stále akčná davajte si pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.