Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Upozorňuji na kupující/ho, který ihned reagoval na zveřejněný inzerát na internetovém portále Bazoš, přes WhatsApp dotyčný navrhne využití služby kurýrem PPL - po odsouhlasení odešle popis z webu o podmínkách a průběhu doručení s tím, že budete kontaktováni. Následně Vám dojde zpráva, že již uhradil/la kupní cenu i dopravu s odkazem na zveřejněny inzerát a s pokyny pro přijetí platby a vyplnění Vašich údajů...tento odkaz působí důvěryhodně a dokonce má i upozornění o případných podvodech. Na odkaze funguje i podpora když máte případně s něčím problém...Takže dávejte si pozor mají to vymyšlené do detailu. Cílem je získat přístup do bankovnictví, platební karta je až tak nezajímá....a vyluxovat Vám účet. Velký pozor!!!!! Odkaz i číslo je druhý den nefunkční... My měli štěstí... Tak snad tímto zveřejněním pomůžeme případným obětem...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.