Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
POZOR! Zahraniční SCAM. Volají, že jsou z Microsoftu a Váš PC byl napadený hackery a je potřeba si do PC stáhnout aplikaci, pomocí které Vám zařízení odvirují. Jsou to obyčejní zloději a chtějí se dostat do vašeho účtu a vykrást z něj peníze. Poslední dobou (začátek roku 2022) jde o enormní nárůst těchto podvodů. Vypadá to, že mají nějaké velké call centrum a desítky operátorů a snaží se volat do všech zemí Evropské unie.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jarda 4. 04. 2022

přidal/a telefonní číslo: +43609986411


user picture
Jarda 4. 04. 2022

přidal/a telefonní číslo: +33602356673


user picture
Jarda 4. 04. 2022

přidal/a telefonní číslo: +33602385667

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.